CENTRALA CU INDUCTIE SBC-12KW/400V cu Apa Calda Menajera
  |  1 review
  |  1 review
Stoc terminat
Comanda instant CENTRALA CU INDUCTIE SBC-12KW/400V cu Apa Calda Menajera
CENTRALA CU INDUCTIE SBC-12KW/400V
Centrala cu ACM
Sistem de încălzire prin inducție pentru încălzirea locuintei
 potrivit pentru încălzirea încăperilor rezidențiale 90-120 metri pătrati
DATE TEHNICE:'
Modelul SBC-12S - 12KW/400V
*Se poate conecta la radiatoare sau la sistemul de încălzire prin pardoseală,
*Volum maxim de lichid incalzit 100 Litri
*Lucreaza cu o pompa de recirculare,
*Programare functionare 24 ore
*Setarea temperaturii lichidului termic,
*Posibilitatea conectarii termostatului de camera,
*Fereastra de afișaj digital pentru setarea butonului (pornit / oprit, în sus, în jos, set)
*Protectie la electrocutare,
*Protecție la functionarea fara apa, se va distinge ca functioneaza fara lichid termic,
*Diametru teava Ø25 - 3/4 inch
*Panou de sticlă temperata
*Necesita circuit electric separat de instalatia case si obligatoriu circuit de impamantare.
*Dimensiune produs: 680*420*188 mm
*Dimensiunea cu ambalarj: 800x450x300mm,
*Putere 12kw
*Putere reglabila.
*Suprafata incalzita max 190mp
*Tensiune 400V
*Curent 19A
*Circulatie 35L/min
*Sectiune Cablu Cu 5x4mm
*Greutate 25Kg
*Eficienta 99%
*Presiune 0,5-2,5 bar
*Incalzeste maxim 7,5 metri de calorifer model 22, 600x11.000mm